A75/537
ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY
konec 19. stol.
Zlaté dvouplášťové (vnitřní plášť - obecný kov) kapesní hodinky, vnější plášť s raženým a gravírovaným dekorem a kartuší s iniciálami, bílý emailový ciferník je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny, červenými arabskými minutovými hodnotami, opatřen dvojicí ruček. Na vnitřní straně pláště sériové č. 34006, čsl. punc. značka pro staré zboží Z-56?, ryzostní č., mistr. zn. "BS", Ø 4,5 cm, Au 750/1000.
Jdoucí, s klíčkem.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 7 000 Kč
Vydražená cena: 7 000 Kč