Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Zlaté kapesní hodinky

A75/537

ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY

konec 19. stol.
Zlaté dvouplášťové (vnitřní plášť - obecný kov) kapesní hodinky, vnější plášť s raženým a gravírovaným dekorem a kartuší s iniciálami, bílý emailový ciferník je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny, červenými arabskými minutovými hodnotami, opatřen dvojicí ruček. Na vnitřní straně pláště sériové č. 34006, čsl. punc. značka pro staré zboží Z-56?, ryzostní č., mistr. zn. "BS", Ø 4,5 cm, Au 750/1000. Stav B. Jdoucí, s klíčkem.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 7 000 Kč