Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > MUSIQUE SACREE

A76/017

Adolphe Cossard (1870-1952)

MUSIQUE SACREE

Barevná litografie na papíru 26,5x60 cm, výřez pasparty (48x81 cm), signováno v tisku vlevo dole (A. COSSARD). Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč