A76/017
Adolphe Cossard (1870-1952)
MUSIQUE SACREE
Barevná litografie na papíru 26,5x60 cm, výřez pasparty (48x81 cm), signováno v tisku vlevo dole (A. COSSARD). Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč