Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > Drobná grafika

A76/019

Jan Charles Vondrouš (1884-1970)

DROBNÁ GRAFIKA

1933
Vel. 8°, 25x16,5 cm. Soubor 15 leptů na ručním papíru Fabriano, různé rozměry tiskových ploch, všechny listy kromě prvního signovány a datovány tužkou pod tiskovou plochou. Volné listy v pevných celoplátěných deskách se zlatou ražbou, spolu čtyřlist s titulní stranou, úvodním textem, seznamem leptů a tiráží. Vydáno v Praze roku 1933. Celkový náklad 150 číslovaných souborů, z toho č. 1-30 na japanu a 31-150 na italském ručním papíru Fabriano, tento exemplář nese č. 70. Výborný stav, pouze nepatrně zahnědlé okraje listů a lehce ušpiněná obálka.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 1 500 Kč