A76/024
Otakar Štáfl (1884-1945)
BROUČCI I.
Kvaš na papíru 33,5x25,5 cm (56,5x46,3 cm), signováno vpravo dole "O. ŠTÁFL". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč