Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > Broučci II.

A76/025

Otakar Štáfl (1884-1945)

BROUČCI II.

Kvaš a tempera na papíru 33x29,7 cm (56,5x51 cm), signováno vpravo dole "o. štáfl". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Ulomený pravý horní roh skla.

Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč