Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > Dva barevné dřevoryty

A76/061

Josef Váchal (1884-1969)

DVA BAREVNÉ DŘEVORYTY

Barevný dřevoryt na papíru: EX LIBRIS F. M. Klicmana 19,9x14,7 cm (24,8x18 cm). Barevný dřevoryt na papíru: EX LIBRIS Dr. Ivana Bartoše 18,4x14 cm (26x21 cm). Signováno v tiskové ploše vpravo dole "J. Váchal", vpravo dole tužkou pod tiskovou plochou signováno a datováno "J. Váchal 39". Verso značeno tužkou "ruční tisk" a stopy po adjustaci. Paspartováno. Provenience: ze sbírky MUDr. Jiřího Kačera.

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Vydražená cena: 5 000 Kč