A76/061
Josef Váchal (1884-1969)
DVA BAREVNÉ DŘEVORYTY
Barevný dřevoryt na papíru: EX LIBRIS F. M. Klicmana 19,9x14,7 cm (24,8x18 cm). Barevný dřevoryt na papíru: EX LIBRIS Dr. Ivana Bartoše 18,4x14 cm (26x21 cm). Signováno v tiskové ploše vpravo dole "J. Váchal", vpravo dole tužkou pod tiskovou plochou signováno a datováno "J. Váchal 39". Verso značeno tužkou "ruční tisk" a stopy po adjustaci. Paspartováno. Provenience: ze sbírky MUDr. Jiřího Kačera.
Vydražená cena: 5 000 Kč