Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > Litografie

A76/141

Zdeněk Sklenář (1910-1986)

LITOGRAFIE

1979
Barevná litografie 17x18,5 cm (25,5x19,5 cm). Pod tiskovou plochou tužkou číslováno "70/120", signováno a datováno "SKLENÁŘ 79".

Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Vydražená cena: 11 000 Kč