A76/148
Dalibor Chatrný (1925-2012)
POCTA KAZIMIRU MALEVIČOVI
1972-74
Kombinovaná technika: serigrafie a perforovaný tisk na papíru 16,7x 16,7 cm (29,7x21 cm), tužkou signováno a datováno uprostřed dole "D. Chatrný 72-74".
Paspartováno.
Vydražená cena: 3 000 Kč