A76/152
Dalibor Chatrný (1925-2012)
ČERNÉ NIC BÍLOU
1981
Vel. 4°, 30,9x22 cm. Dvoulist a 3 volné listy, reliéfní tisk na papíru, na poslední straně sign. a dat. tužkou dole uprostřed "D. Chatrný 81".
Provenience: ze sbírky PhDr. Antonína Dufka.
Vydražená cena: 5 600 Kč