A76/153
Dalibor Chatrný (1925-2012)
BÍLÉ NIC ČERNOU
1981
Vel. 4°, 30,9x21,8 cm. Dvoulist a 2 volné listy, reliéfní tisk na černém papíru, na poslední straně sign. a dat. tužkou dole uprostřed "D. Chatrný 81".
Provenience: ze sbírky PhDr. Antonína Dufka.
Vydražená cena: 6 100 Kč