A78/006
CHARTE DES OESTERREICHISCHEN KAISERTHUMS
Wien 1807
Mapa rakouského císařství podle návrhu svobodného pána z Liechtensternů, přepracoval a překreslil Friedrich Willhelm v. Streit. Ocelorytina s kolorovanými hranicemi. Na skle aplika říšské dvouhlavé orlice ze zlacené mosazi.
"Charte des Oesterreichischen Kaiserthums nach der Angabe und dem Entwurfe des Herrn Freyherrn v. Lichternstern ... von Friedrich Willhelm v. Streit Oberlieutenant gestochen von Ant. Mayer. Wien 1807".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Arch poškozen mimo tiskovou plochu cca 8x11 mm.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč