Hlavní stránka > Aukce > 78. Umění a starožitnosti > Postavy historické šlechty, 8 rytin

A78/010

Neznámý autor

POSTAVY HISTORICKÉ ŠLECHTY, 8 RYTIN

P. 375. Konrad I. Dtsch. Kaiser 21,2x13,1 cm (33,5x24,2 cm), v tisku vpravo značeno "S. Grim SC". P. 991. Eticus IV. Herz v. Bayern 27,5x15 cm (33,5x24,2 cm), v tisku značeno vlevo dole "X". P. 381. Ethicus III. Herzog v. Bayern 23,5x15,7 cm (33,5x24,2 cm), v tisku vlevo dole značeno "XI". P. 423. Konrad IV. rom Kaiser 25x14,5 cm (33,5x24,2 cm), v tisku dole vlevo značeno "XLI". P. 411. Zech 22x12 cm (31x20 cm), v tisku vpravo dole značeno "XXIV". P. 394. Wolf Herz. v. Bayern 22,5x12 cm (30,8x18,8 cm), v tisku vlevo dole značeno "XX". P. 404. Utha Gem. Wolf VI. Herz v. Bayern 21,8x10,2 cm (30,8x19,7 cm). P. 417. Heindrich Wolf 23x11,3 cm (31x20 cm), v tisku vlevo dole značeno "XXIX". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 22 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK. Ponechte prázdné pokud chcete dražit pouze telefonicky.
Telefonní dražba

Explicitní potvrzování lze vypnout ve vašem profilu.