A78/011
Různí autoři
RYTINY V OZDOBNÝCH RÁMECH
různí autoři
Čtyři mědirytiny na papíře v původních dřevěných ozdobných zlacených rámech z 18. století
1. La Live de Jully 42,5x47 cm (49x54 cm), 1759. Natržen levý horní roh cca 2,5 cm.
2. A Monsieur M. Pierre Danzel Avocat au Parlement 41x46 cm (48x53 cm), 1766. Opravovaná trhlina vpravo uprostřed cca 2,5 cm.
3. Arrivée de J. J. Rousseau aux Champs Elisées 30x34,5 cm (37x41,5 cm), 1782. Skvrny ve spodní části papíru.
4. 30,3x35 cm (37x41,5 cm) L`éloquence. Skvrny ve spodní části papíru.
Rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.
Aukční přirážka činí 22 % ke kladívkové ceně.