Hlavní stránka > Aukce > 78. Umění a starožitnosti > Rytiny v ozdobných rámech

A78/011

Různí autoři

RYTINY V OZDOBNÝCH RÁMECH

různí autoři
Čtyři mědirytiny na papíře v původních dřevěných ozdobných zlacených rámech z 18. století 1. La Live de Jully 42,5x47 cm (49x54 cm), 1759. Natržen levý horní roh cca 2,5 cm. 2. A Monsieur M. Pierre Danzel Avocat au Parlement 41x46 cm (48x53 cm), 1766. Opravovaná trhlina vpravo uprostřed cca 2,5 cm. 3. Arrivée de J. J. Rousseau aux Champs Elisées 30x34,5 cm (37x41,5 cm), 1782. Skvrny ve spodní části papíru. 4. 30,3x35 cm (37x41,5 cm) L`éloquence. Skvrny ve spodní části papíru. Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Aktuální cena: XSYB  15 000 Kč
19 příhozů

Aktualizovat

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 22 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK. Ponechte prázdné pokud chcete dražit pouze telefonicky.
Telefonní dražba

Explicitní potvrzování lze vypnout ve vašem profilu.