A78/014
Giovanni Battista Piranesi (1720-1778)
ŘÍMSKÉ STAROŽITNOSTI: VEDUTA DEGLI AVANZI SOPRA TERRA DELL`ANTICO USTRINO
1756
Mědirytina na papíře 40x59,5 cm (53,5x77,5 cm), v tiskové ploše značeno vpravo nahoře "Tom III.", vpravo nahoře "VI.", signováno v tiskové ploše vpravo dole "Piranesi Archit. del et inc.". Papír vertikálně lepený ze dvou kusů.
Paspartováno.
Skvrny mimo tiskovou plochu.
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Aktuální cena: LHRM 6 800 Kč
6 příhozů
Aktuální cena: LHRM 6 800 Kč
6 příhozů