Hlavní stránka > Aukce > 78. Umění a starožitnosti > Římské starožitnosti: Grand`urna di porfido

A78/015

Giovanni Battista Piranesi (1720-1778)

ŘÍMSKÉ STAROŽITNOSTI: GRAND`URNA DI PORFIDO

1778
Mědirytina na papíře 40x59,5 cm (53,5x77,5 cm), v tiskové ploše značeno vpravo nahoře "Tom III.", vpravo nahoře "XIX.", signováno v tiskové ploše vpravo dole "Piranesi Archit. del et inc.". Papír vertikálně lepený ze dvou kusů. Paspartováno. Skvrny mimo tiskovou plochu. In: Le Antichità Romane, svazek 3, Paris um 1835, příloha 17

Vyvolávací cena: 4 800 Kč