A78/015
Giovanni Battista Piranesi (1720-1778)
ŘÍMSKÉ STAROŽITNOSTI: GRAND`URNA DI PORFIDO
1778
Mědirytina na papíře 40x59,5 cm (53,5x77,5 cm), v tiskové ploše značeno vpravo nahoře "Tom III.", vpravo nahoře "XIX.", signováno v tiskové ploše vpravo dole "Piranesi Archit. del et inc.". Papír vertikálně lepený ze dvou kusů.
Paspartováno.
Skvrny mimo tiskovou plochu.
In: Le Antichità Romane, svazek 3, Paris um 1835, příloha 17
Vyvolávací cena: 4 800 Kč