Hlavní stránka > Aukce > 78. Umění a starožitnosti > Herrschaft Savenstein

A78/016

Neznámý autor

HERRSCHAFT SAVENSTEIN

pol. 19. stol.
Koláž z akvarelu, pérovky a kolorované kresby tuší 28,8x37,4 cm (43,8x53,8 cm), značeno pod obrazovou plochou "HERRSCHFT SAVENSTEIN". Paspartováno.

Vyvolávací cena: 4 500 Kč