A78/016
Neznámý autor
HERRSCHAFT SAVENSTEIN
pol. 19. stol.
Koláž z akvarelu, pérovky a kolorované kresby tuší 28,8x37,4 cm (43,8x53,8 cm), značeno pod obrazovou plochou "HERRSCHFT SAVENSTEIN".
Paspartováno.
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.
Aukční přirážka činí 22 % ke kladívkové ceně.