Hlavní stránka > Aukce > 78. Umění a starožitnosti > Brodersdorf (Štýrsko)

A78/017

BRODERSDORF (ŠTÝRSKO)

Pol. 19. stol.
Koláž z kolorované litografie a akvarelu. 40x49,5 cm. Paspartováno.

Vyvolávací cena: 4 500 Kč