A78/017
BRODERSDORF (ŠTÝRSKO)
Pol. 19. stol.
Koláž z kolorované litografie a akvarelu. 40x49,5 cm.
Paspartováno.
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
A78/017
Pol. 19. stol.
Paspartováno.