A78/018
Lorenzo Quaglio ml. - následovník (1793-1869)
HOSTINSKÁ SCÉNA
19. stol.
Akvarel na papíře 23,5x33,7 cm (39,5x49 cm).
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Vydražená cena: 9 000 Kč
Vydražená cena: 9 000 Kč