Hlavní stránka > Aukce > 78. Umění a starožitnosti > Hostinská scéna

A78/018

Lorenzo Quaglio ml. - následovník (1793-1869)

HOSTINSKÁ SCÉNA

19. stol.
Akvarel na papíře 23,5x33,7 cm (39,5x49 cm). Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 7 500 Kč