A78/019
Antonie Brandeisová (1849-1926)
MOŘSKÁ KRAJINA
Akvarel na papíře 33x47 cm (37,5x51,5 cm), signováno vpravo dole "A Brandeis". Rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Vydražená cena: 28 000 Kč
Vydražená cena: 28 000 Kč