A78/020
Jaromír Stretti - Zamponi (1882-1959)
NÁMĚSTÍ V ZIMĚ
1910
Barevný lept 21,8x26 cm (38,5x43 cm), signováno a datováno vlevo dole v tisku "J. STRETTI-ZAMPONI 1910". Signováno tužkou vpravo dole pod tiskovou plochou "J. Stretti-Zamponi".
Na papíře drobné skvrny. Restaurováno.
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Vydražená cena: 3 900 Kč
Vydražená cena: 3 900 Kč