A78/021
Vladislav Röhling (1878-1949)
PRAHA - SMETANOVO NÁBŘEŽÍ
Barevný lept na papíře 34x32,5 cm (39,4x34,5 cm), signováno v tiskové ploše vpravo dole "V. Röhling" a také tužkou vpravo dole pod tiskovou plochou "V. Röhling", zn. vlevo dole autorským razítkem s monogramem „VR“. Restaurováno
Vladislav Röhling - český malíř a grafik, studoval u Františka Ženíška, tematicky se věnoval vedutám z hlavního města, vydával cykly leptů staré Prahy a působil také jako knižní grafik.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč