Hlavní stránka > Aukce > 78. Umění a starožitnosti > Soubor akvarelů a kreseb A. Bartoň

A78/023

SOUBOR AKVARELŮ A KRESEB A. BARTOŇ

20. léta 20. stol.
1. Pastel na papíře 30,5x46,5 cm (52x66 cm), signováno vlevo dole „Bartoň“. Paspartováno, rámováno, zaskleno. 2. Akvarel na papíře 18,2x38,8 cm (43,5x61 cm). Paspartováno, rámováno, zaskleno. 3. Akvarel na papíře 23x18 cm (48x38,5 cm), signováno a datováno vpravo dole "Bartoň A. 29". Paspartováno, rámováno, zaskleno. 4. Akvarel na papíře 11,5x16 cm (30,7x24 cm), signováno a datováno vpravo dole "Bartoň A. 29". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Skvrny v dolní části pasparty. 5. Akvarel na papíře 15,5x21,7 cm (27,5x33 cm), signováno a datováno vpravo dole "Bartoň A.". Paspartováno, rámováno, zaskleno. 6. Různé techniky: akvarel, tužka, pastel, tuž, různé formáty na papíře/lepence, 52 volně ložených listů.

Vyvolávací cena: 7 500 Kč