A78/024
František Ketzek (1906-1978)
VIA APPIA
1938
Kolorovaná kresba tuší, 25x50 cm, signováno a datováno v obrazové ploše vlevo dole "F. KETZEK 38".
Rámováno, zaskleno.
Český malíř, kreslíř, grafik a ilustrátor, operetní libretista, příležitostný filmový herec.
Vyvolávací cena: 40 000 Kč