Hlavní stránka > Aukce > 78. Umění a starožitnosti > Via Appia

A78/024

František Ketzek (1906-1978)

VIA APPIA

1938
Kolorovaná kresba tuší, 25x50 cm, signováno a datováno v obrazové ploše vlevo dole "F. KETZEK 38". Rámováno, zaskleno. Stav A.

Český malíř, kreslíř, grafik a ilustrátor, operetní libretista, příležitostný filmový herec.

Vyvolávací cena: 40 000 Kč