Hlavní stránka > Aukce > 78. Umění a starožitnosti > Loučení

A78/025

Josef Kočí (1880-1861)

LOUČENÍ

1922
Lavírovaná tuš na kartonu 33x23,3 cm, signováno a datováno vpravo dole "J. Kočí 1922". Ve spodní levé části obrazové plochy skvrny.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč