A78/025
Josef Kočí (1880-1861)
LOUČENÍ
1922
Lavírovaná tuš na kartonu 33x23,3 cm, signováno a datováno vpravo dole "J. Kočí 1922".
Ve spodní levé části obrazové plochy skvrny.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.
Aukční přirážka činí 22 % ke kladívkové ceně.