Hlavní stránka > Aukce > 78. Umění a starožitnosti > Ilustrace k dílu K. Hackera

A78/028

František Sembdner (1910-1977)

ILUSTRACE K DÍLU K. HACKERA

Akvarel na papíře 26,5x19,5 cm (29,7x22 cm), vpravo dole značeno "S1", pod obrazovou plochou značeno "Vzor, ilustrace k dílu K. Hackera, ak. malíř Fr. Sembdner".

Vyvolávací cena: 1 500 Kč