A78/028
František Sembdner (1910-1977)
ILUSTRACE K DÍLU K. HACKERA
Akvarel na papíře 26,5x19,5 cm (29,7x22 cm), vpravo dole značeno "S1", pod obrazovou plochou značeno "Vzor, ilustrace k dílu K. Hackera, ak. malíř Fr. Sembdner".
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.
Aukční přirážka činí 22 % ke kladívkové ceně.