A78/029
Cyril Bouda (1901-1984)
PRÁŠIL
Kombinovaná technika: tuš, akvarel na papíře 27x16,5 cm (33,5x23 cm), signováno pod obrazovou plochou "C. Bouda", autorské poznámky tužkou, na paspartě razítka "KAREL KINSKÝ AKAD. MALÍŘ-GRAFIK TURNOV - RIEGROVA 44". Verso stopy po adjustaci, razítko "K. JANSKÝ PRAHA ? 1781", úbytek v levém horním rohu cca 2,5x0,8 cm.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.
Aukční přirážka činí 22 % ke kladívkové ceně.