A78/031
František Kobliha (1877-1962)
DROBNÁ GRAFIKA
Dřevoryt na ručním papíře 1. 8x6 cm (22,2x14,9 cm), pod tiskovou plochou tužkou značeno "1 stav", signováno "Kobliha". 2. 8x6 cm (22,2x14,9 cm), pod tiskovou plochou tužkou značeno "1 stav", signováno "Kobliha". Drobné skvrny mimo tiskovou plochu, okraj papíru cca 0,3 mm vpravo nahoře natržen. 3. 7,8x5,8 cm (31x21 cm), signováno v tisku "FK" pod tiskovou plochou tužkou signováno "Kobliha".
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.
Aukční přirážka činí 22 % ke kladívkové ceně.