Hlavní stránka > Aukce > 78. Umění a starožitnosti > Drobná grafika

A78/031

František Kobliha (1877-1962)

DROBNÁ GRAFIKA

Dřevoryt na ručním papíře 1. 8x6 cm (22,2x14,9 cm), pod tiskovou plochou tužkou značeno "1 stav", signováno "Kobliha". 2. 8x6 cm (22,2x14,9 cm), pod tiskovou plochou tužkou značeno "1 stav", signováno "Kobliha". Drobné skvrny mimo tiskovou plochu, okraj papíru cca 0,3 mm vpravo nahoře natržen. 3. 7,8x5,8 cm (31x21 cm), signováno v tisku "FK" pod tiskovou plochou tužkou signováno "Kobliha".

Vyvolávací cena: 1 500 Kč