A78/033
Adolf Petříček (1883-1943)
DVOJICE LEPTŮ
Upálení Jana Husa: lept na papíře 27,7x22,4 cm (41,7x31,5 cm), pod tiskovou plochou tužkou vpravo dole signováno a datováno "Ad. Petříček, 1915". Papír po krajích pomačkán, levý kraj natržen cca 3 cm. Zlá hodina: lept na papíře 22x22,2 cm (35x29,8 cm), pod tiskovou plochou vlevo dole název tužkou "Zlá hodina", vpravo dole signováno "Adolf Petříček". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč