Hlavní stránka > Aukce > 78. Umění a starožitnosti > Bez názvu

A78/034

Jan Konůpek (1883-1950)

BEZ NÁZVU

1930
Kresba tužkou na papíře 40,5x26,2 cm (54x39,2 cm), signováno a datováno vpravo dole pod obrazovou plochou "Konůpek 30", v pravém dolním rohu značeno slepotiskovým razítkem "RODER´S MAKART". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Aktuální cena: ZTHQ  11 000 Kč
4 příhozy