A78/034
Jan Konůpek (1883-1950)
BEZ NÁZVU
1930
Kresba tužkou na papíře 40,5x26,2 cm (54x39,2 cm), signováno a datováno vpravo dole pod obrazovou plochou "Konůpek 30", v pravém dolním rohu značeno slepotiskovým razítkem "RODER´S MAKART".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.
Aukční přirážka činí 22 % ke kladívkové ceně.