A78/036
Neznámý autor
ZÁKOPY V I. SVĚTOVÉ VÁLCE
1917
Akvarel na papíře 14,4x21,5 cm (24,7x31,7), datováno vpravo dole "1917", signatura nečitelná.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 700 Kč
Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.
Aukční přirážka činí 22 % ke kladívkové ceně.