Hlavní stránka > Aukce > 78. Umění a starožitnosti > Zákopy v I. světové válce

A78/036

Neznámý autor

ZÁKOPY V I. SVĚTOVÉ VÁLCE

1917
Akvarel na papíře 14,4x21,5 cm (24,7x31,7), datováno vpravo dole "1917", signatura nečitelná. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 700 Kč