A78/040
Jan Bauch (1898-1995)
KYTICE
1993
Mastný pastel na papíře 13x10 cm (21x17 cm), signováno a datováno dole "Jan Bauch 1993".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
A78/040
1993