Hlavní stránka > Aukce > 78. Umění a starožitnosti > Kytice

A78/040

Jan Bauch (1898-1995)

KYTICE

1993
Mastný pastel na papíře 13x10 cm (21x17 cm), signováno a datováno dole "Jan Bauch 1993". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč