A71/119
Alois Kalvoda (1875-1934)
ALT TRAUBENDORF
Öl auf Karton, 26,5x36 cm, signiert links unten "A. Kalvoda". Gerahmt. Zustand A/B. Verso Etikette "Ústřední závod umělecký F. Topič, Praha 1, Národní 11".