A71/161
Štefan Prukner (1931-2011)
INQUISITOR
1969
Öl auf Karton, 69,5x50 cm, signiert und datiert rechts unten "Prukner 69". Verso "Inkizitor (sic!) - Len pravdu: Nič nie je pravda! Pravda je to čo nieje pravda je výmyel! Pravda je od vekov na veky nikdy inak. Pravda je nerozborná hromada nepravd kto verí ten sa zachráni" Priatel´ovi J. S. veneje I. X. 78 Š. Prukner. Gerahmt.
Gerahmt.