O23/292
Jan Thimotheus Strýček (1949)
SOUBOR 5 LEPTŮ
1978
PF Karel Tutsch: čtveřice leptů 7x11,7 cm na jednom listu 39,5x15,7 cm, tužkou číslováno (40/60) vlevo dole pod tiskem, signováno a datováno vpravo dole pod tiskem. Horní čtvrtina papíru lehce skvrnitá. Spolu: lept na papíru, 15,5x19,9 cm, sign. a dat. tužkou vpravo dole.