O10/039
William Daniell (1769-1837)
WALMER CASTLE
1823
Grafický list z díla "A Voyage Round Great Britain". Kolorovaná akvatinta na papíře, 164x238 mm (250x330 mm), značeno v tisku dole uprostřed pod obrazem: "Drawn & Engraved by Will. Daniell. Published by W. Daniell, Cleveland Street, Fitzroy Square, London, Aug. 1.1823.". Srov. sbírky Tate Gallery, inv. č. T02950.
Rámováno, zaskleno.