O10/046
François Grenier de Saint-Martin (podle) (1793-1867)
LE PREMIÈRE LEÇON DE DANSE
1835
Akvarel na papíře, 160x117 mm, zn, a dat. vpravo dole "HP. 8. 8.bre 1835.", adjustováno na kartonu 227x185 mm. Kresba podle stejnojmenné ilustrace z Almanachu Nevěsta, vydaného Charlesem Etiennem Pierrem Motte (1785-1836) v roce 1828. Srov. sbírky Musée Carnavalet, Histoire de Paris, inv. č. G.25034.
Rámováno, zaskleno.