O10/054
Willi Nowak (1886-1977)
DÍVKA S TŘEŠNĚMI
Akvarel na papíře, 460x320 mm (výřez pasparty), sign. vpravo dole "V. Nowak". Paspartováno, rámováno, zaskleno.