O10/055
Willi Nowak (1886-1977)
KOUPÁNÍ
Kresba tuší na papíře, 255x305 mm (výřez pasparty), sign. tužkou vpravo dole "Willi Nowak". Paspartováno, rámováno, zaskleno.